Mostecký Central slaví už šesté narozeniny. A připravil si slevy

03.05.2014 13:07

Most - Před šesti lety se otevřelo v Mostě zatím největší a nejmodernější obchodní centrum: Central Most. Nákupní galerie to chce náležitě oslavit a těžit z toho budou zákazníci. Narozeninový víkend 16. - 18. května bude plný slev.

"Kdo přijde, může se dále podívat na módní show, kde vyhlásíme Tvář Centralu 2014," zve veřejnost Lucie Nápravníková, marketingová manažerka OC Central Most. Přehlídka proběhne 17. května od 14. hodiny v Centralu Most.

Můžete se těšit na moderátora akce Petra Vágnera, hudební vystoupení Davida Gránského a Evy Burešové, taneční vystoupení skupiny THE F.A.C.T., barmanskou fire show Karla Frýda a další. Více na www.centralmost.cz.

Zpět

Tiskové zprávy

 • 07.05.2014 08:05

  Duchcov se chystá na jubilejní dvacáté Casanovské slavnosti

  Duchcov - Letošní jubilejní dvacáté Casanovské slavnosti se budou v Duchcově konat 6. a 7. června 2014. Slavnosti budou zahájeny tradičním příjezdem G. Casanovy v kočáře na zdejší zámek a zahajovacím přípitkem s vrchností města na zámeckém balkónu. Co ještě v programu uvidíte a koho uslyšíte,...

 • 04.05.2014 11:48

  Smolný víkend mosteckých jezdců při supermotu: Potkal je defekt pneumatiky a pád

  Petr Dolejš z mosteckého Moto Most Clubu těsně po pádu. Foto: Moto Most Club   Most - Tým Moto Most Clubu se vydal uplynulý víkend na první podnik Mezinárodního Mistrovství České republiky (MMČR) v kategorii supermoto. Šlo o první testování a dolaďování motocyklů. Supermoto je...

 • 03.05.2014 13:07

  Mostecký Central slaví už šesté narozeniny. A připravil si slevy

  Most - Před šesti lety se otevřelo v Mostě zatím největší a nejmodernější obchodní centrum: Central Most. Nákupní galerie to chce náležitě oslavit a těžit z toho budou zákazníci. Narozeninový víkend 16. - 18. května bude plný slev. "Kdo přijde, může se dále podívat na módní show, kde vyhlásíme...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Oldřich Hájek - citytalk.cz
Hornická 275
Meziboří
43513

604315995

Vítáme Vás na stránkách naší PR agentury

Chtějte víc. Chtějte to nejlepší. Chtějte profíky. Máme přehled. Máme zkušenosti. Máme nápady. A spoustu zákazníků, kteří nás mají stejně rádi jako my je. Jsme jim totiž vždycky k dispozici - a oni to ví.

 

PR a marketing je to, co nás baví, co umíme. Pracujeme rádi - a je to vidět. Když se totiž cokoli dělá s láskou, vrátí se to.

 

Stejně jako se vracejí i naši klienti.

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode